Lietošanas Noteikumi

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

Pārdevējs ir zs Talči reģistrācijas numurs: 44101033529, juridiskā adrese: Pērles, Ķoņu pagasts,  Valmieras  novads, LV-4240, fiziskā adrese: Pērles, Ķoņu pagasts,  Valmieras  novads, LV-4240

Pircējs ir fiziska vai juridiska persona, kas iepērkas www.perlesweets.lv 

zs Talči reģistrācijas numurs: 44101033529, juridiskā adrese: Pērles, Ķoņu pagasts,  Valmieras  novads, LV-4240,, fiziskā adrese: Pērles, Ķoņu pagasts,  Valmieras  novads, LV-4240.

Interneta veikalu apkalpo zs Talči reģistrācijas numurs: 44101033529, juridiskā adrese: Pērles, Ķoņu pagasts,  Valmieras  novads, LV-4240, fiziskā adrese: Pērles, Ķoņu pagasts,  Valmieras  novads, LV-4240

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājaslapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus, vai apmaksājot to skaidrā naudā, ja notiek pašizvešana. Pārdevējs sagatavo, un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Kā veikt pirkumu?

 1. Solis – Izvēlieties preci. Kad tas izdarīts, spiediet Pievienot Grozam, kas to automātiski pievienos Jūsu iepirkuma grozam.
 2. solis – Noformējiet pasūtījumu. Dodieties uz sadaļu “Iepirkumu grozs”, rūpīgi izlasiet visu informāciju par sevis izvēlēto preci un aizpildiet obligātos laukus, kā arī pārskatiet izvēlētās preces un to daudzumu.
 3. solis – Turpiniet uz apmaksu

Spiediet Turpināt noformēt pirkumu. Atvērsies Omniva Checkout pirkuma apmaksas logs, kurā Jums jāievada nepieciešamie dati, lai varam ar Jums sazināties, saistībā ar veikto pirkumu, izsūtīt pirkumu apstiprinošu rēķinu. Ja Jūs apmierina veiktais pasūtījums, izvēlies vienu no metodēm, kā apmaksāt savu pirkumu un spiediet SAMAKSĀT

Piegādes noteikumi

Preci iespējams saņemt šādos veidos:

 • bez maksas Saņemt ražotnē Pērlēs, Ķoņu pagasts, Valmieras novads 
 • Omniva pakomātā – 3.00 EUR (skatīt pakomātu karti)(izņemot konditorejas izstrādājumus)
 • DPD paku skapis (Pickup Points) – 3.00 EUR)(izņemot konditorejas izstrādājumus)
 • ar Omniva kurjeru uz norādīto adresi – individuāli vienojoties)(izņemot konditorejas izstrādājumus)
 • ar kurjeru Igaunijā un Lietuvā – individuāli vienojoties)(izņemot konditorejas izstrādājumus)
 • Bezmaksas piegāde Rūjienā, Ķoņos, Naukšēnos, Virķēnos un Jeros pasūtījumiem virs 20 EUR

Standarta piegāde tiek veikta 3-5 darba dienu laikā no apmaksas brīža.

Maksimālais piegādes laiks ir 10 darba dienas. Par standarta piegādes kavēšanos pircējs tiek informēts, individuāli sazinoties pa telefonu vai uz norādīto e-pastu.

Norēķinu valūta

Norēķinu valūta vietnē www.perlesweets.lv  ir eiro (EUR).

Apmaksas kārtība

Jūsu ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar bankas karti vai bankas pārskaitījumu. Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz un preci saņemt ar kurjeru vai pakomātā sev izdevīgā laikā!

Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no  preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam uz e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ vai tās ātri bojājas, vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts vai, attiecībā uz pārtikas precēm – atvērts iepakojums.

Lai atsauktu pirkumu un saņemtu atteikuma veidlapu, aicinām nosūtīt pieteikuma ziņu uz e-pastu info@perlesweets.lv

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pārdevējs apzinās un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar karšu datu pārsūtīšanu un pircēja kartes dati netiks glabāti.

Shopping Cart