Par mani

Mani sauc Dace Pastare.

Dzīvoju laukos un esmu īsta lauku patriote.

Saldumi un kūkas man garšojušas vienmēr. Bet pagatavot to visu- nu, tas nemaz tik viegli nav. 

Tāpēc sāku mācīties. Sāku ar tortēm. Tad turpināju ar šokolādi. 

Mācījos Rīgā, Tartu, Beļģijā, un visbeidzot Itālijā. Tad nu tagad nododu jūsu vērtēšanai to, kas sanāk.

Es izmantoju beļģu šokolādi Callebaut un vācu Lubeca. Mazliet arī franču Valhrona, bet to gan tikai uz pasūtījumu- tā ir ļoti dārga. 

Šokolādes gardumi tiek gatavoti zem nosaukumu Pour tu. Tulkojot no franču valodas, sanāk “priekš tevis”, “tev”. 

“Saldās mākslas studija Pērles” ir jaunais nosaukums, ar kuru pamazām arī ieiešu tirgū, jo es taču dzīvoju Latvijā!

Es gatavojos Jums piedāvāt ne tikai šokolādi un kūkas, bet arī citas saldas lietas un tiem, kas vēlas to darīt paši, dažus priekšmetus, kas  gatavošanai nepieciešami. Manos plānos ietilpst arī kursi. Pati vēl esmu par jaunu šajā mākslā, bet Latvijā ir tik daudz lielisku meistaru, kas varbūt vēlēsies ar savām zināšanām padalīties. Uz viņiem un uz interesentiem arī lieku cerības.

Mūsu ģimenes galvenais darbs ir piena lopkopība. Kopš 1989.gada esam zemnieki. No vienas govs esam izauguši līdz 340 govju ganāmpulkam. Esam sasnieguši 3.labāko izslaukumu valstī  13700 kg no govs gadā. Ar šo lepojamies visvairāk.

Man pieder arī divas nelielas dējējvistu fermas- kopā 1800 vistas. Mūsu 1. numura (brīvās turēšanas) olas var nopirkt visās Klētīs (iekš Rimi), Kunturu veikalos, Stokmann, Elkor, mūsu olas piedāvā Nuko, arī kafejnīcā Mulberry un Kūkotavā   izmanto mūsu olas

Konfektes

Dažādu pildījumu pierastā lieluma konfektes- svars 6-12 grami. Pārsvarā pildījums ir pietiekami stingrs, lai konfekti varētu baudīt arī vairākos kumosiņos. izņemot tās, kas pildītas ar alkoholu- tām pildījums ir šķidrs..

Tāfelītes un lielkonfektes

Lielkonfektes jeb “batoniņi’, kā pierasts saukt šo gardumu- ir noteikti ar pildījumu- tādu pašu kā konfektēm vai ar kraukšķiem, dažādiem slāņiem. 
Tāfelītes- gan tikai no šokolādes, kurai piešķirta īpaša garša, gan ar dažādām piedevā, piemēram, jau pierastie rieksti, vafeļu kraukšķi, sukādes utt.
tumsas sokolades perles

Kārumi un našķi

Dažādi našķi, un kārumi- visu pat aprakstīt grūti. gan vienkārši šokolādes krikumi, gan mīksto pildījumu našķi, kas aplieti ar šokolādi, gan žāvēti augļi šokolādē, utt., utt. 

118

Figūras

Piedāvāju dažādas figūriņas. Sieviešu kurpītes, zaķi, olas, utt.

Seko man!

Shopping Cart